Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Dystrybucja serwonapędów - sprawdź informacje o ofercie na https://ultrarobotics.pl.

Coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, wymusza sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych światowych producentów.

Silniki elektryczne, przekładnie oraz motoreduktory od uznanych producentów

Istniejąca od ponad 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników elektrycznych DC, a także przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez uznanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się wysoką żywotnością i niezawodnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy stosuje się między innymi w produkcji robotów przemysłowych, systemów służących do obsługi intralogistyki czy frezarek, a dzięki możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością i wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%), narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, jak również przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Positec.

Adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]