Nowoczesna telewizja – wzmacniacz szerokopasmowy

Jeśli chcesz kupić wzmacniacz szerokopasmowy, koniecznie sprawdź telmor.pl.

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie służące operatorom TVK. Ich kluczową funkcją jest wzmocnienie mocy sygnałów kierowanych do konkretnych telewizorów. W którym miejscu zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i co go wyróżnia?

Wzmacniacz szerokopasmowy – redukuje nieprawidłowości

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych pracują z reguły w paśmie 50 Hz – 1 GHz. Znakomicie redukują wszelkie zakłócenia emitowane na przykład przez usługi internetowe oraz pozwalają na odbieranie treści multimedialnych. Przeważnie usytuowane są w budynkach, w których mieszkają klienci. Moduły tego typu zasilane są zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być usytuowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest wysokiej jakości, a eksploatacja wzmacniacza prosta. Moduły te charakteryzują się wysokim poziomem wyjściowym – na przykład 122dBuV. Poziom może być zróżnicowany, uzależnione jest to bowiem od używanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – energooszczędność

Konfiguracja wzmacniacza szerokopasmowego nie sprawia problemów. Wykorzystuje się do tego celu elementy regulowane lub moduły WHX-923. Do wzmacniaczy zaimplementowano także specjalną ochronę przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są wyjątkowo funkcjonalne. Innowacyjne modele mają wbudowany profesjonalny filtr ingresu. Niski koszt inwestycji powoduje, że moduły te są powszechnie stosowane i dostarczają abonentom doskonałą moc sygnału w warunkach domowych. Dużym plusem jest również niski poziom mocy do <5W.

Adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]