Biżuteria z koralem

Sprawdź, gdzie zamówić biżuterię z koralem.

Słowo koral wywodzi się od hebrajskiego słowa “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed negatywną energią i złymi duchami. Co więcej, koral wycisza osoby nerwowe i wzburzone. Symbolizuje siłę i często nazywany jest także drzewem oceanów. Poświęcony mitologicznej bogini piękna, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest gustownym uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, będzie odpowiednia zarówno do codziennej stylizacji, jak i na ważne wydarzenia. Koral często spotykany jest w barwach białych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy ma ubarwienie niebieskie.

Jak biżuteria z koralem wpływa na nasze zdrowie?

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem doszukuje się również na płaszczyźnie leczniczej. Kamień korala rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Barwa koralu blednie, podczas słabej kondycji organizmu – niedożywienia i niedokrwistości. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom dojrzałym. Pomaga uregulować cykl menstruacyjny i pozytywnie wpływa na polepszenie płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w gniew, mogą liczyć na jego działanie hamujące. Wierzy się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na spokojne życie , wolne od leków.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]