Klasyczne kolczyki z cyrkoniami

Zamów kolczyki z cyrkoniami na www.cyrkonie.com.pl

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały dodatek dla każdej kobiety. Te przepiękne ozdoby świetnie harmonizują się z elementami stworzonymi ze srebra. Sprawdźmy więc, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – rewelacyjna imitacja diamentu

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, mające niepowtarzalne cechy wizualne. Migoczą pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz przezroczyste. Mogą doskonale imitować drogocenne brylanty, sprawdzają się więc jako element biżuteryjny. Na rynku znajdziemy także kolorowe odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich komponentów można stworzyć poniższe zabarwienia: błękitny, czerwony, seledynowy, brązowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub świąt Bożego Narodzenia.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, zwłaszcza razem ze srebrem. Te piękne dodatki są zahartowane i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, a także łańcuszków. Gdzie kupimy biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wachlarz proponują sklepy on-line, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w zróżnicowanych rozmiarach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i mamy upragnioną i modną biżuterię. Polki często kupują proste kolczyki, chociaż popularne są również te różnorodnie zdobione.