Kolczyki na sztyftach – znajdź najlepsze dla siebie

Chcesz nabyć kolczyki na sztyftach? Sprawdź http://bit.ly/2ey7d6G

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, wpływa nie tylko użyty do ich wyrobu metal, wzór i ozdobne minerały, ale także typ zapięcia. Na rynku dostępne są rozmaite typy zapięć – na przykład wiszące bigle lub dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla tych Pań, które cenią minimalizm oraz komfort, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i nie obciążają uszu. Bardzo istotna okazuje się także rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na specjalne imprezy i te, które śmiało możemy nosić na co dzień.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich kreacji

Kolczyki na sztyftach okazują się często bardzo eleganckie, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Najlepszym rozwiązaniem będą z pewnością srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – turkusem lub kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do stonowanych, lecz eleganckich strojów – ich wkomponowanie upraszczają niewielkie rozmiary oraz prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z podobnych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone również do zwykłych kreacji. Do pracy warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi kamieniami – prezentują się prawie równie dobrze, jak naturalne, ale ich możliwe zgubienie nie będzie tak dotkliwe. Syntetyczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy również dobrze postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku żartobliwą ozdobą.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]