Kolczyki z perłami

Kolczyki z perłami znajdziesz na www.bizutik.pl

Perły to jedna z klasycznych ozdób w jubilerstwie. Są symbolem subtelności i klasy w najczystszej postaci. Każda kobieta powinna w swojej kolekcji biżuterii mieć biżuterię z pereł – nie ważne, czy sztuczne, czy prawdziwe. Oryginalną propozycją mogą być kolczyki z perłami. Kolczyki z perłami w wielu domach to nie tylko zwyczajna ozdoba – są przekazywane z pokolenia na pokolenie i stanowią element rodzinnego dziedzictwa.

Kolczyki z perłami – nie wszystkie są takie same?

Najpopularniejszym kształtem pereł w kolczykach jest oczywiście kulka, jednakże czasem da się znaleźć również formę nieregularną. Wybierając kolczyki z perłami dobrze jest zwrócić uwagę nie tylko na kształt, ale także odcień. Te z pań, które cenią klasykę wybiorą pewnie pudrowobiałe, jednak kobiety, które nie boją się eksperymentować z modą mogą zdecydować się na coś bardziej odznaczającego się: perły ciemne albo bladoróżowe.

Kolczyki z perłami – tylko na wielkie okazje?

O tym, że kolczyki z perłą to element świetnie pasujący do niemal każdej szykownej stylizacji, nie trzeba nikogo przekonywać. Najświeższe trendy przełamują jednak tradycję noszenia pereł wyłącznie na wieczorne wyjścia. Młode dziewczyny je ze spodniami jeansowymi i podkoszulkiem.

Adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]