Masz bransoletki srebrne? Dowiedz się, jak o nie dbać

Nie szukaj już więcej! Tutaj zaopatrzysz się w bransoletki

Choć nie są tak często zakładane jak pierścionki, bransoletki mają wiele entuzjastek. Świetnie komponują się z najróżniejszymi strojami, a ich obecność nie sprawia dyskomfortu. Ważne okazuje się także to, iż sprzedawane są w przystępnych cenach. Produkowane są z najróżniejszych surowców, lecz największym uznaniem cieszą się od dawna bransoletki srebrne. Oczywiście nie dopatrzymy się w tym nic dziwnego – zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie atuty tego metalu. Srebro wszak nie tylko świetnie się prezentuje, ale również ma mnóstwo pozostałych dobrych stron.

Dlaczego bransoletki srebrne są tak chętnie zakładane?

Obok walorów estetycznych, srebro jest często noszone ze względu na jego działanie antybakteryjne – mogą zakładać je również alergicy. Złotnicy cenią je natomiast z uwagi na wysoką ciągliwość – bez problemu mogą wykonać z niego biżuterię o fantazyjnych kształtach. Nie bez znaczenia są także niewygórowane ceny oraz fakt, że bez trudu kupimy je również w internecie. To rozwiązanie rekomendowane jest w szczególności tym, którzy nie dysponują dużą ilością wolnego czasu – bransoletki srebrne przez internet nabędziemy w kilka chwil.

Jak czyścić bransoletki srebrne?

Bransoletki srebrne posłużą wiele lat – jeżeli tylko właściwie się o nie zatroszczymy. Najważniejsze będzie to, w czym przechowujemy biżuterię. Pudełko musi być wyłożone miękkim materiałem, a jeśli trzymamy w nim parę ozdób – powinno mieć przegrody, gdyż dzięki temu ustrzeżemy się uszkodzeń mechanicznych na biżuterii. Do mycia srebra nie należy zaś używać detergentów i tego typu preparatów – lepiej sprawdzą się specjalne płyny.