Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Poszukujesz srebrnych kolczyków? Odwiedź tę stronę

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej wybieranych przez kobiety dodatków. Pasują na każdą okoliczność – bardzo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Przekonajmy się dlaczego są tak popularne, a także gdzie możemy je kupić.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych formach. Najbardziej modne są delikatne sztyfty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, jak również wytworne. Równie często wybierane są długie dodatki, które pięknie wysmuklają szyję. Są okraszone szlachetnymi kamieniami albo całkowicie proste. Akcesoria wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co nierzadko występuje w przypadku dodatków z plastiku. Dobierając kolczyki sprawdźmy próbę oraz technikę ich produkcji – najbardziej gustowne uzyskano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze błyszczące

Srebrne kolczyki należy dokładnie czyścić i na bieżąco eliminować śniedź, żeby stale prezentowały się doskonale. Należy odkurzać je codziennie miękką szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne balsamy czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w zamkniętych pokrowcach. Nie polecamy natomiast babcinych metod pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu preparaty mocno naruszają elastyczną strukturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Największy wybór ozdób jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które proponują szybką dostawę i przeróżne promocje. Poza tym zakupy w internecie to nieprawdopodobny komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.