Prawo pracy w Krakowie – kancelaria radców prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada długoletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, zarówno z punktu widzenia pracodawcy, jak i pracownika. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w zakresie bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii prawnej

Reprezentując Pracodawców, na co dzień pomagamy im w opracowaniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania oraz zakończenia. Udzielana przez nas pomoc prawna ma za zadanie nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale także ochronić ich przed sporami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, postępowanie zgodnie z prawem pracy staje się coraz większym wyzwaniem. Dlatego też naszym celem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skupić się na prowadzeniu biznesu, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny w roli pełnomocnika Pracownika

Równie często podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie o wiele częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, niezasadnym rozwiązaniem umowy o pracę czy chociażby godzin nadliczbowych. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie innego zaangażowania, ponieważ tego rodzaju sprawy wiążą się z ogromnymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do racji Klienta jest dużym wyzwaniem.