Modne pierścionki, czyli jakie? Podpowiadamy, jakie pierścionki cieszą się obecnie największą popularnością

Niemal każda kobieta z przyjemnością nosi pierścionki. Moda na ten rodzaj biżuterii, tak jak w innych przypadkach, ulega ciągłym zmianom. Zastanawiasz się, jakie pierścionki są teraz modne? Wyjaśniamy tę kwestię!

Jakie pierścionki są modne?

Moda nieustannie się zmienia, ale wciąż dużą popularnością cieszą się zarówno duże, wyraziste pierścionki (z kamieniami szlachetnymi bądź emaliowane), które swoim wygląd przypominają sygnety, jak i pierścionki proste, minimalistyczne, ale często noszone w zestawach po kilka sztuk.

W 2023 roku najmodniejszymi ozdobami dłoni będą:

  • duże pierścionki z kolorowymi kamieniami szlachetnymi lub wielobarwnymi cyrkoniami,
  • zestawy kilku cienkich obrączek (noszone razem),
  • masywne sygnety.

Najbardziej modnym sposobem noszenia pierścionków będzie założenie kilku dużych i wyrazistych pierścieni na jedną dłoń, ale każdy na innym palcu.

Kruszec ma drugorzędne znaczenie – modne są i złote, i srebrne pierścionki.

Jeśli podobają ci się zarówno duże pierścionki z kamieniami, jak i cienkie obrączki, i nie wiesz, na co się zdecydować, dobierz rodzaj pierścionka do swojej stylizacji paznokci. Z klasycznym frenchem najlepiej prezentują się minimalistyczne pierścionki, natomiast z pastelowym lub neonowym manikiurem – wyrazista, masywna biżuteria.

Modne pierścionki złote i srebrne

Jak już wspomnieliśmy, obecnie w modzie są i srebrne, i złote pierścionki. Oto kilka przykładów modnych pierścionków z naszej oferty:

Modne pierścionki zaręczynowe

Obecnie w modzie są pierścionki zaręczynowe z efektownymi, dużymi kamieniami oraz z oryginalnymi zestawieniami kilku kamieni. Coraz więcej osób wybiera pierścionki z trzema ułożonymi obok siebie kamieniami, które symbolizują przeszłość, teraźniejszość i przyszłość.

Jednak pierścionek zaręczynowy to taki rodzaj biżuterii, przy wyborze której nie warto kierować się wyłącznie modą, ale przede wszystkim gustem i stylem jego przyszłej właścicielki. Dlatego niezmiennie dużą popularnością cieszą się klasyczne pierścionki z żółtego złota z pojedynczym diamentem, a także srebrne pierścionki z szafirem.  Bardzo popularne są również pierścionki zaręczynowe z białego złota przyozdobione jednym barwnym kamieniem.

Źródło tekstu: https://obraczki.net.pl/blog/poradnik-jubilerski/modne-pierscionki-czyli-jakie