Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Porządna porcja wiedzy o Flobo. Przeczytaj koniecznie!

Właściciele przedsiębiorstw cały czas szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację opóźnionych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a następnie monitoruje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych podmiotów, ale także i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, szczególnie potrzebną tym właścicielom firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to praktyczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu księguje należności abonamentowe, więc znakomicie sprawdzi się w szkołach językowych bądź niepublicznych, czy tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się też pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]