Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

Poszukujesz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – ocena redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, iż już po kilku sesjach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed monitorem. Ponadto, korzystanie z programu relaksacyjnego polepszyło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz zmniejszeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest także wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji, jego estetyka oraz to, iż jest to dzieło polskiego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem pełnego zestawu (bądź tylko niektórych jego modułów) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]