Czy wibroterapia jest skuteczna? Opinie o produktach medycznych Vitberg

Kluczowe wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie terapii wibracyjnej można wystawić całe ciało albo skupić się na określonym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii zalecają fizjoterapeuci, lekarze medycyny sportowej i rehabilitanci.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie problemów urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej ułatwiają relaksację pacjenta, usprawniają krążenie w nogach, uspokajają i niwelują stres, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii rodzimej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci chcą korzystać z przyrządów do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, która opracowała zestaw RAM Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie kraju.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]