Na pomoc włosom – trycholog w Krakowie

Nasze włosy nierzadko są w naszych czasach zagrożoneszkodliwym wpływem otoczenia. Cierpią też z powodu spożywanych przez nas pokarmów. Należy o nie dbać za pomocą kosmetyków czy wyspecjalizowanych dermokosmetyków. Gdy jednak problemy z owłosioną skórą głowy są poważne, może okazać się wskazana wizyta u trychologa.

Kim jest trycholog?

Trychologia jest dziedziną medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi chorobami. Specjalista tej dziedziny pomoże nam, gdy cierpimy na łupież, łuszczycę czy łojotokowe zapalenie skóry głowy. Korzystając z zaawansowanych narzędzi badań, trycholog może w odpowiedni sposób zdiagnozować nasze choroby i zalecić odpowiednie leczenie.

Znajdź trychologa w małopolsce

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, bazując na najnowszych osiągnięciach trychologii, jest w stanie zaproponować nam różnorodne zabiegi wpływające na stan włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy zdecydować się na procedurę anti-aging cofnąć dostrzegalny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trychologii kosmetycznej zaproponują nam także skuteczne metody umożliwiające nam dbanie o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki dobrze przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się pięknymi i będącymi w dobrej kondycji włosami przez długie lata.

Wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim kupić specjalistyczne dermokosmetyki dające szansę zachować nasze włosy w odpowiedniej kondycji po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.