Opinia portalu „Słowo Seniora” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Poszukujesz więcej wiadomości o marce Vitberg? Skieruj się na www.slowoseniora.pl/vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-i-opinie/

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjęli się redaktorzy portalu „Słowo Seniora”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 2-tygodniowym okresie użytkowania.

Vitberg – ocena autora bloga „Słowo Seniora”

Urządzenie do terapii wibracjami RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 uzupełniających modułów dedykowanych: Kolana, Metabolizm, Szyja, Biodra i Nogi. W części bazowej można z kolei wybrać trzy programy:
– Nogi – niwelujący rwanie stóp, ociężałość nóg czy skurcze łydek;
– Kręgosłup – stosowany m.in. przy zesztywnieniach, bólach grzbietu czy zespołach korzeniowych;
– Relaks – rekomendowany po znacznym wysiłku, a także łagodzący efekty stresu, nerwowości i niepokoju.

Drgania rozluźniają mięśnie i odprężają. Pozwala to nie tylko na uśmierzenie bólu poszczególnych części ciała, ale również może ułatwić zaśnięcie osobom cierpiącym na bezsenność. System RAM Vitberg+ służy do stosowania zarówno w specjalistycznych placówkach, jak i w zaciszu domu. Do urządzeń dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi, a wszelakie wątpliwości odnośnie ich działania można rozwiać dzwoniąc do konsultanta firmy Vitberg.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]