Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Sprawdź Vitberg opinie na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie kompletnego zestawu RAM Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W urządzeniu można regulować częstotliwość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego ostatni służy do wibracyjnego treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na stopach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i łydkach. Jeśli zechcemy rozszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do indywidualnych preferencji, niezbędne jest zakup modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Kolana lub Nogi. Z pomocą tych elementów można efektywnie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom łydek i kolan, jak również wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być przeprowadzane w profesjonalnych gabinetach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich we własnym domu.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]