Portal Napieraj.pl sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Vitberg. Uzyskaj więcej szczegółów o tej marce

Co o terapii wibracjami sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy polecają korzystanie z zestawu RAM Vitberg+? Jaki wpływ na organizm człowieka mają drgania?

Aparaty firmy Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od lat stosuje się drgania o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, przyśpiesza ich odbudowę po intensywnym treningu. Nawet jeżeli uprawiamy sport wyłącznie amatorsko, także możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg w prosty sposób można skorzystać z takiego zabiegu w swoim domu. Produkowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wskażemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Kręgosłup, Relaks lub Nogi) oraz intensywność wibracji.

Zestaw marki Vitberg otrzymuje liczne pozytywne opinie zarówno od lekarzy, sportowców wyczynowych oraz rehabilitantów, jak i regularnych użytkowników. Podkreślają oni, że urządzenia pozwalają odprężyć i rozluźnić organizm, co daje wrażenie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]