Szkolenia z pierwszej pomocy

Coraz więcej przedsiębiorstw oferuje prowadzenie kursów z pierwszej pomocy. Różnią się pod względem ceny, metod nauki i zakresu, dlatego lepiej wiedzieć wcześniej, na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – dla kogo?

Szkolenie z pierwszej pomocy to kurs, który przyda się każdemu. Nie każdy musi umieć grać na gitarze albo mówić po włosku, jednak wszyscy powinniśmy być w stanie udzielić pomocy drugiemu człowiekowi w sytuacji zagrożenia. Bez względu na wiek warto wiedzieć, jak unieruchomić zwichniętą kostkę lub jak ułożyć kogoś w pozycji bocznej ustalonej. Świadkiem groźnego wypadku możemy być w każdej chwili: w drodze do pracy, na wycieczce, w szkole. Szczególnie istotne jest, byz kursu 1. pomocy skorzystali nauczyciele, a także pracownicy administracji państwowej.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile to kosztuje?

Cena szkolenia z 1. pomocy jest uzależnionazależy od jego czasu trwania oraz liczby partcypantów. Im więcej zajęć oraz uczestników, tym koszt przypadający na 1 osobę jest niższy. Jednakże, im mniej uczestników, tym więcej się nauczymy. Na zniżki możemy liczyć w przypadku zajęć dla kilkunastu osób. Ponadto, w Sieci znajdziemy także kursy otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Nie musimy dopinać spraw organizacyjnych i zbierać grupy – wystarczy zapisać się na dany kurs.