Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Więcej szczegółów o marce Vitberg uzyskasz tutaj

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed monitorem z czasem odczuwamy uczucie obciążenia nóg, odrętwienie szyi i ramion czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Jest to wynikiem braku odpowiedniej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Elementy zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania plecy, biodra, szyję, kolana lub nogi. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale również odpręża, co przekłada się na mocniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 dodatkowych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących bądź dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]