Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Na https://www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, w którym produkowane są moduły do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres czy spowolniony metabolizm – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg to polski producent urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż usprawnia oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]