Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, pozwala znacznie poprawić komfort życia osób cierpiących z powodu bólu kręgosłupa, szyi czy nóg. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Zestawy Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z części bazowej (koniecznej do pracy całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do walki z objawami stresu i do relaksu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]