Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Na www.wibroterapia.com znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Z roku na rok wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – całkowicie polskie urządzenia do wibroterapii

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: szwalnię, wykrawalnię, dział elektroniki i montownię. Zaprojektowanie aparatu zabrało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddaje się odpowiednim testom. Poszycie urządzenia szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, gdyż jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów firmy Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozeteksłużących do poprawnego ułożenia pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Adres:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]