Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

Zobacz więcej informacji o modelowaniu 3D na domin-krakow.pl.

Świat grafiki nieustająco ewoluuje i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych metod na rzecz tworzenia swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko swobodę sporządzania dzieł 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie przygody z modelowaniem 3D nie wiąże się obecnie znacznymi kosztami – każdy może wszak pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia obrazów 3D i animacji, a który równocześnie jest całkowicie bezpłatny.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem znającego program pedagoga

Obsługi dowolnej aplikacji można nauczyć się na własną rękę, lecz proces ten trwa w takim przypadku dłużej i nierzadko jest niesłychanie frustrujący. Dlatego też zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie przede wszystkim pomocne osobom, które dopiero odkrywają Blender. Zaznajamianie się z poszczególnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez kursanta wskazując elementy, które warto dopracowac i proponując ku temu trafne rozwiązania. Jak w wypadku innych kursów najlepiej, by odbywał się on w jak najmniejszych grupach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w świecie gier komputerowych i filmu

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością poszukiwaną i poważaną przede wszystkim w świecie gier wideo, filmu i projektowania. Opanowanie oprogramowania Blender 3D poszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu tworzy się wstępne zaawansowane prace, które później można bez skrępowania umieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w animacji i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników takich kursów to po prostu artyści i amatorzy, którzy pragną spróbować nowych form ekspresji czy też rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]