Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Potrzebujesz więcej informacji o kursie rysunku architektonicznego Kraków? Świetnie trafiłeś! Zajrzyj na domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromną popularność ma wpływ dużo czynników – przede wszystkim fakt, że są to niesłychanie ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest adresowany do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im przygotować pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – historia sztuki i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale także wskazówki specjalistów, które pomogą przygotować się lepiej do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Lublinie, Warszawie, Gdańsku lub za granicą). Uczniowie mogą przystąpić do egzaminu próbnego, w trakcie którego doświadczą tego, czego mogą oczekiwać w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim uczniom zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]