Warsztaty kulinarne dla dzieci uczą poprzez świetną zabawę

Warsztaty kulinarne dla dzieci - sprawdź informacje o ofercie na http://tinyurl.com/s97tc27

Dzieci kochają brać udział w gotowaniu – wybierać i przynosić składniki czy ozdabiać ciastka. Chciałabyś podsycić zapał kulinarny Twojej pociechy? Poznaj kursy gotowania dla dzieci. Od nas dowiesz się, jak przebiegają takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci kształtuje pomysłowość małych kucharzy

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział pociechy w wieku od 6-10 lat. W czasie kursu dzieci uczą się niezależności oraz kształtują swoją kreatywność i co istotne – zdobywają praktyczne umiejętności. A zarazem wyśmienicie się bawią. Dobieranie i mieszanie ingredientów, opanowywanie prostych przepisów oraz komponowanie niecodziennych smaków – całość powoduje, iż maluchy chętnie eksperymentują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają również zasady, jakie powinno się stosować w kuchni, co korzystnie wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie gotowania. W warsztatach mogą też asystować rodzice, tym samym jest to znakomita okazja do spędzenia kilku godzin wspólnie z dzieckiem. Opiekunowie mogą śledzić kulinarne wysiłki swoich dzieci, a potem posmakować tego, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla krnąbrnych pociech

Spotkania odbywają się w Krakowie i trwają trzy godziny. Podczas warsztatów dzieci przyrządzają deser i danie główne. Młodzi adepci kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – spróbować swoich sił w pieczeniu przystrojonej świeżymi dodatkami, pachnącej pizzy, albo ugotować apetyczny makaron na słono lub słodko. W trakcie warsztatów grupa przygotowuje też wyborny deser – mus z mascarpone oraz lodami truskawkowymi. Lekcja powiązana z zabawą to doskonała metoda spędzania wolnego czasu, a samodzielne sporządzanie ulubionych potraw daje pociechom moc satysfakcji. Nawet bardzo niepokorny maluch będzie z pasją oddawał się przystrajaniu deseru bądź przyrządzaniu smakowitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są nadzorowany przez profesjonalnego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz wspaniałe podejście do maluchów.

Adres:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]