Budowanie wizerunku w biznesie – wnętrza firmy w Mapach Google

Wnętrza 3D to najlepszy sposób na zaprezentowanie przyszłym klientom naszej nieruchomości, powierzchni usługowej czy biura, z których zamierzają korzystać. Dla sporej ilości osób opcja zobaczenia danego lokalu przed sygnowaniem umowy jest niezmiernie istotna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wnętrza 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację do promocji i dlaczego opłaca się to robić? Odpowiedź na te pytania przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Jak działa wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to wykonany na podstawie kilkunastu fotografii model 3D naszej nieruchomości, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy rozkład wszystkich wnętrz, a my możemy go przybliżać, przesuwać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do całej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Nie licząc wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy również zdecydować się na wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejszy wariant. Polega on na tym, że prócz przeglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, np. hotelu bądź siedziby przedsiębiorstwa, możemy przenieść się jednym kliknięciem do dowolnego pomieszczenia, a następnie zabrać się za jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D umożliwia także przechodzić do sąsiednich wnętrz zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je opublikować?

Z wykorzystaniem modeli 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo zademonstrować klientom wybrany budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę reklamy można wykorzystać do prezentacji restauracji, pracowni albo hotelu, a także w prosty sposób zademonstrować rozległemu kręgowi zainteresowanych wygląd naszego zakładu pracy “od środka”. Wnętrza 3D możemy również użyć, w celu sprzedaży budynku, by potencjalni klienci byli w stanie wnikliwie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się zamówić z wielu powodów. Pierwszy z nich to opcja opublikowania ich na naszej stronie firmowej, w Mapach Google lub dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także świetną możliwość nakłonienia klientado skorzystania z naszej oferty. Klienci, którzy poznają dokładnie naszą firmę będą darzyć ją dużo szerszym zaufaniem i odbiorą jako rzetelną markę. Jest to również świetna metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, bowiem aktualnie – pomimo powszechnej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — wystarczy powierzyć jego opracowanie zawodowemu fotografowi.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]