Projektowanie stron internetowych – samemu czy w agencji?

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak unikatowej oferty tworzenia i pozycjonowania stron internetowych!

Wygoda witryn www bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Projektując witryny internetowe musimy nie tylko pamiętać o względach estetycznych, ale też przyzwyczajeniach internautów – kiedy nawigacja na serwisie przysporzy im trudności, od razu wejdą na inną stronę lub wybiorą towary innej firmy. Żeby zatem strona przyniosła nam spodziewane zyski, należy zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak jednak prezentuje się właściwie wykonana strona? Co zrobić, by internauci nie opuścili jej za szybko?

Reguły projektowania stron internetowych

Główną zasadą, jaką powinniśmy sugerować się projektując strony internetowe jest wyróżnienie najistotniejszych części portalu – przyciągną wtedy uwagę użytkownika i nakłonią go do akcji. Łatwo uczynić to można dzięki wykorzystaniu zdecydowanych barw, pamiętając oczywiście o tym, by tony równoważyły się na ekranie. Ważne jest również to, żeby główne części strony osadzić na linii, po której porusza się wzrok użytkownika – to wynika z rozwiązań od dawna stosowanych w sieci.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno stwierdzić, zaprojektowanie dobrej strony www nie będzie proste. W przypadku witryny firmowej nietrafionym pomysłem będzie zatem samodzielne jej zaprojektowanie. Chcąc zyskać gwarancję, że strona będzie przynosić korzyści, należy zlecić to specjalistom – najlepiej agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]