Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Więcej informacji o pozycjonowaniu Krakow na seo4.net.

Popularność internetu oraz komfort wykorzystania go do znalezienia potrzebnych usług i artykułów spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo chce aktualnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony www nie znaczy, że potencjalni klienci do nas trafią – kluczowa jest przecież obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Sporo mniejszych firm, działających wyłącznie na określonym obszarze czy też wręcz w jednym mieście, przykładowo w Krakowie albo w Lublinie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych czy też usług używają przeważnie fraz lokalnych, a więc obejmujących nazwę danego miasta, np. “masażysta kraków”, “piekarnia kraków” czy “sklep z odzieżą XXL kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych przedsiębiorstw na przedstawienie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Oferta pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych posiada wszelkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, że strategia SEO ukierunkowana jest na zwiększenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze projektowania stron internetowych oraz optymalizacji, pozycjonowania od blisko 15 lat. Przez ten okres do głębi poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i w ten sposób trafić do nowych odbiorców. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie rozwinięcie contentu, optymalizację techniczną strony oraz pozyskiwanie linków. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może monitorować codziennie rezultaty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]