Rekomendowany fotograf Google stworzy wirtualny spacer po swojej firmie

Na www.fotografsv.pl uzyskasz poradę rekomendowanego fotografa Google Krynica Zdrój.

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a wiele osób coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru, a następnie dodanie go w wizytówce Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był wysokiej jakości, warto wybrać rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną dodane w wizytówce Google. To nie jest fotograf zatrudniony w Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się profesjonalizmem. Żeby pozyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google jest obowiązany opublikować co najmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Czemu należy wybrać rekomendowanego fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego warto zdecydować się na fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod kątem jakości fotografii, z pewnością potrafi sporządzić rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie narażamy się na nieudolny czy nieprawidłowo wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także reguły wykonywania takich zdjęć i samo zlecenie zrealizuje dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego oferty i może to być początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też niejednokrotnie dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w procesie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na pozostałe serwisy np. Facebook bądź YouTube, wesprzeć nas podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Gdzie znaleźć fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może także legitymować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, że posiada on stosowne kwalifikacje i jest profesjonalistą w obszarze tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]