SEO – pozycjonowanie stron

SEO. Uzyskaj więcej szczegółów

SEO – wiadomości wstępne

SEO – akronim pochodzi od angielskich słów Search Engine Optimization, co można przetłumaczyć jako optymalizację witryn www pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja, a SEO

Optymalizacja danej strony ma uczynić ją przyjazną dla robotów jak również internautów. W trakcie optymalizowania strony szczególną uwagę zwraca się na zoptymalizowanie kodu, zarówno HTML, jak i pozostałych np. CSS, jak i treści oraz grafik.

Roboty wyszukiwarek internetowych i ich znaczenie dla SEO

By osiągnąć jak najlepsze rezultaty, warto dowiedzieć się, w jaki sposób funkcjonują roboty wyszukiwarek. Roboty Przemierzają Internet, indeksując oraz katalogując strony i umieszczają informacje w specjalnie stworzonych do tego bazach.

Linkowanie wewnętrzne, a SEO

Efektywna nawigacja na stronie, zarówno przez użytkowników, jak i roboty wyszukiwarek, jest możliwe dzięki odpowiedniemu linkowaniu wewnętrznemu.

Black Hat SEO i White Hat SEO

Istnieje podział na tzw. Black Hat SEO i White Hat SEO. Black hat odnosi się czynności nielegalnch z punktu widzenia Google. White hat SEO jest natomiast jego przeciwieństwem i na nim właśnie powinna opierać się praca pozycjonera z prawdziwego zdarzenia.

Adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]