Wyprawy w góry – trekkingi w Andach i Himalajach z przewodnikiem

Wyprawy w góry - tu sprawdzisz aktualną ofertę.

Lubisz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem doceniającym bezpieczne i solidnie przygotowane wycieczki w gronie doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają czynny wypoczynek i dysponują pewnym doświadczeniem w tego typu wyprawach. Żeby partycypować w wyprawie niezbędna jest świetna kondycja fizyczna, a także odpowiedni stan zdrowia. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to trekking dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wypadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km n.p.m. Wysokim poziomem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, które przeznaczone są dla jednostek o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają niezapomniane doznania. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić pragnienia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych sytuacjach. Firma zatrudnia profesjonalnych przewodników oraz liderów znających na wylot charakter górskiego terenu, ale też ochoczo dzielących się posiadanym doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Andy i Dolomity.

Adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]