Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Tworzenie sklepu WooCommerce - dowiedz się więcej o ofercie na wpmagus.pl.

Posiadasz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie masz w ogóle strony www i musisz zacząć od podstaw, sklep WooCommerce jest znakomitym wyjściem.

Dlaczego zaleca się utworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem cieszą się strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, iż w mgnieniu oka pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, ma dużo atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można bez trudności spersonalizować z zastosowaniem darmowych bądź płatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod przeróżne wyszukiwarki, co sprawia, że łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top3 w SERP-ach, a tym samym szybciej dotrzeć do szerszego kręgu nabywców. Za sprawą instalacji odpowiednich wtyczek poszerza się także funkcjonalność sklepu. W prosty sposób można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zamówienie między innymi za pośrednictwem Transferuj.pl czy PayU.pl. WooCommerce pozwala też na analizęwyników sprzedaży (generowanie rozmaitego typu statystyk) i zespolenie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepów WooCommerce – ekspert zadba o właściwą o semantykę kodu

Tworzenie sklepu WooCommerce rekomendujemy zostawić specjalistom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zadbają o jego bezpieczeństwo, wykorzystanie jedynie przetestowanych, potrzebnych wtyczek oraz właściwą semantykę kodu sklepu. W obrębie sklepu WooCommerce specjaliści utworzą też blog, na którym łatwo można przekazywać klientom informacje o nowych artykułach oraz promocjach lub publikować różne porady i omówienia sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]