Pokrycia dachowe z blachy – zalety i oferta polskiego producenta

Jeśli chcesz kupić nowoczesne pokrycia dachowe, koniecznie wejdź na regamet.pl.

Pokrycia dachowe wykonane z blachy na powrót wypierają z rynku stosowane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki ceramiczne i betonowe. Wiele plusów tego typu pokryć dachowych przyczyniło się do tego, że są one rekomendowaną opcją nie tylko dla finalnego odbiorcy, ale też dla inwestorów.

Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy – niewielkie obciążenie dla konstrukcji dachu

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z kilku przyczyn. Po pierwsze są zdecydowanie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji dachui zarazem ułatwia przewóz oraz rozładunek tych elementów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, iż ich montaż jest nie tylko łatwy, ale i trwa krócej niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich precyzyjne ustawienie zabiera przeważnie dużo więcej czasu. Kolejną istotną zaletą pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do właściwie dowolnej, także dość skomplikowanej, struktury dachu, bo blachodachówkę można bez problemu dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy znakomicie się prezentują zarówno we współczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starszymi obiektami, głównie dlatego, że bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżnia także większa szczelność. Oprócz tego łatwo je wyczyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i przemycie wodą, a w razie silnych zabrudzeń – preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – rodzimy producent blachodachówek

Żeby kupić blachodachówki wysokiej jakości nie musisz szukać daleko. Na rodzimym rynku od trzech dekad działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się szeroki asortyment paneli dachowych, blachodachówek i blach trapezowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach tej firmy, rozproszonych na terenie 4 województw południowo-wschodniej Polski: świętokrzyskiego, lubelskiego, małopolskiego i podkarpackiego. REGAMET przede wszystkim szczyci się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się wysoką odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne, a także powstawanie porysowań. Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, z tej przyczyny prócz własnych produktów oferuje również akcesoria dachowe (przykładowo systemy rynnowe czy włazy dachowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych marek.

Adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08