Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Znajdź profesjonalistów, którzy sporządzą projekty wnętrz Kraków

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Warto więc zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, niezbędne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz nierzadko nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół konieczny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]