Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Co warto wiedzieć o Kraków architekt?

Biuro projektowe świadczy rozległe spektrum usług – pomaga realizować marzenia osób, które pragną osiedlić się w ustawnym i wygodnym domku, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych oraz firm. Architekt przygotowuje kompleksowy projekt budynku, a w następnej kolejności czynnie nadzoruje postęp robót, planuje odbudowę budynku bądź proponuje aranżację już istniejących domów, a także projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci profesjonalne biuro projektów?

Szukasz ciekawych, nowatorskich projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się spośród wielu budynków w mieście? A może potrzebujesz przemyślanego konceptu, który spowoduje, że Twój dom będzie wygodny, a jednocześnie nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów budowlanych oferujemy zarówno te inspirowane klasyczną stylistyką, jak i plany zgodne z najnowszymi nurtami w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektów – co pomogliśmy zaaranżować

Architekt Joanna Kłusak w portfolio ma zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej i wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, kawiarnie, budynki rekreacyjne i apartamenty pod wynajem. Kompozycja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb odbiorcy oraz specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro projektowe może też przygotować plan praktycznych i obszernych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest najlepsze zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Adres:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]