Catering dla firm – zapewnij uczestnikom szkolenia kawę i przekąski

Dalsze informacje o cateringu biurowym na lastrada.pl.

Sympozjum, szkolenie albo ważne rozmowy biznesowe – każde większe przedsiębiorstwo zapewne pewnego dnia stanie przed problemem zaplanowania takiego eventu. Wiąże się to z licznymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie czynności realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie przekąsek oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na planowanym wydarzeniu może pojawić się mnóstwo osób, opłaca się skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering biurowy – zagwarantuj zaproszonym na szkolenie przekąski i napoje

Konferencje oraz szkolenia biznesowe to eventy, które zwykle trwają po 7-8 godzin, w wielu przypadkach także przez 3-4 dni. Ich partycypanci otrzymują dokładny grafik prelekcji, między którymi przewidziane są zazwyczaj dwie-trzy niezbyt długie przerwy, w trakcie których trudno jest zjeść sycący obiad w okolicznej kafeterii. Stąd nieodzowne jest zapewnienie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko spożyć w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, także wziąć na salę, w której trwa prelekcja. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, jak również z drobnymi przekąskami, które można spożyć bez ryzyka ubrudzenia ubrania czy rąk. Usługa cateringu firmowego obejmuje również użyczenie sprzętu do przygotowania ciepłych napojów.

Planujesz kurs? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Przerwy kawowe są niezmiernie ważne, pozwalają bowiem uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach głębokiego skupienia. Co więcej jest to także sposobność nawiązania rozmowy z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w swobodnej atmosferze przedmiotów poruszanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który widuje się na korytarzach biurowców, w żadnym razie nie dorówna świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy prestiżowych konferencji lub płatnych kursów nie mogą przecież pić z papierowych kubeczków, zagryzając kupione po drodze w na stacji benzynowej bądź samodzielnie zrobione kanapki. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu dla firm podkreśli więc rangę wydarzenia i zarazem pokaże, że jego organizator zadbał także o wygodę partycypantów.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]