Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

Dalsze informacje o cateringu na imprezę.

Letnie miesiące obfitują w niezmiernie popularne w ostatnim czasie pikniki firmowe czy imprezy plenerowe, ale w rzeczywistości każdego dnia w rozmaitych miastach w Polsce prowadzone są gale, benefisy czy sympozja. Takie imprezy potrzebują należytej oprawy, której niezbędną częścią są profesjonalnie przyszykowane i smakowite posiłki. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – liczy się doświadczenie

Zdecydowałeś się już na miejsce, w którym odbędzie się piknik bądź zabukowałeś salę na event? Najważniejszy etap za Tobą! Teraz musisz zadbać o to, żeby uczestnicy imprezy mieli dostęp do pysznych gorących potraw, napojów i przekąsek. Weź pod uwagę, że podczas prestiżowych wydarzeń nie można postawić stołu z przekąskami gdzieś z boku i myśleć, iż uczestnicy obsłużą się sami. Istotna jest cała oprawa – przemyślany rozkład stolików, stylowe ozdoby, a także poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy na pewno docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą zaaranżowane na talerzu jak w uznanych restauracjach, a posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy.

Wskazówki odnośnie menu i nie tylko – atuty cateringu imprezowego

Plusem zamówienia oferty cateringu na imprezę jest z pewnością to, iż zatrudniony zespół nie tylko przyrządzi znakomite posiłki, ale też gruntownie zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy i napoje zostaną dostarczone we wskazaną lokalizację, załoga firmy cateringowej ustawi oraz udekoruje stoły, a potem doświadczeni kelnerzy będą obsługiwać uczestników w trakcie wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą zabawić gości popisem tzw. live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju szansą, żeby przyjrzeć się z bliska jak pracują zawodowi kucharze. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od długiego czasu i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego typu wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i takich na kilkuset gości. W czasie ustalania detali oferty podpowie ona, które potrawy, napoje i zakąski świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]