Dlaczego warto skorzystać z parkingu przy lotnisku w Krakowie?

Sprawdź ofertę parkingu Kraków Balice

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze zmartwienia w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, lecz to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw samochód pod opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, przykładowo w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, na których za niewielką opłatą można zostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają także inne udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]