Finger food catering – przekąski idealne na imprezy

Jesteś zainteresowany pełną ofertą finger food cateringu? Nie wahaj się! Wejdź na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/.

Organizacja nawet sporej imprezy nie jest kłopotliwa, jeśli mamy pod dostatkiem wolnego czasu na zamawianie niezbędnych produktów i napojów, jak również późniejsze samodzielne przyrządzanie z nich smacznych przysmaków dla gości uroczystości. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie oznacza to też, że należy porzucić zamiar świętowania znaczącego wydarzenia. W takiej sytuacji zalecamy skorzystać z oferty cateringu kanapkowego.

Finger food catering – poręczne porcje na “jeden gryz”

Catering kanapkowy, nazywany też finger food cateringiem, to usługa skierowana przede wszystkim do firm, jednakże decydują się na nią regularnie również różne stowarzyszenia i osoby prywatne szykujące prestiżowe bankiety. Polega ona na dostarczenie na event dań w wariancie finger food, innymi słowy niedużych przekąsek, które da się spożyć stojąc i nie używając sztućców. Przy idealnym cateringu finger food nie trzeba używać talerza – to dosłownie porcja na “raz”. Finger food to na ogół tartoletki owocowe i warzywne, koreczki lub kanapki. Ta wersja cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na eventach, gdzie zależy nam na kontakcie wszystkich zaproszonych osób. Umożliwia on uczestniczenie w nieskrępowanych rozmowach, a przy tym nie redukuje interakcji wyłącznie do osób siedzących przy konkretnym stoliku.

Catering finger food – tańszy niż szykowne obiady

Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi docenią atuty, jakie niesie zlecenie przygotowania cateringu finger food zewnętrznemu podmiotowi. Po pierwsze, dzięki niemu rozwiązuje się kwestia związany z ułożeniem stolików oraz stresu z usadzaniem uczestników uroczystości. Zakąski oraz gorące i zimne napoje leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to nadzwyczaj praktyczne zwłaszcza w małych wnętrzach, w których zmieszczenie optymalnej liczby stolików byłoby problematyczne. Catering przekąskowy w okamgnieniu sprawia również, iż impreza ma mniej poważny, bardziej wyluzowany nastrój. Warto uwydatnić, iż menu z małych przekąsek jest przeważnie tańsze niż wytworne obiady, a przy tym daje więcej możliwości dobrania ich do preferencji żywieniowych uczestników eventu. Co najistotniejsze, catering finger food nie potrzebuje dostępu do kuchni, a to nierzadko bywało główną komplikacją przy organizacji spotkań w siedzibach firm.

Adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]