Jak znaleźć salę do wynajęcia na prestiżowe imprezy firmowe?

Potrzebujesz sprawdzić, kto oferuje organizację imprez firmowych? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia firmowe to nie tylko weekendy integracyjne lub pikniki dla pracowników i ich rodzin, intencją których ukształtowanie trwałych więzi pomiędzy zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, by świętować osiągnięte sukcesy, jak również różne kursy, bankiety dla wspólników biznesowych czy sympozja. Takie wydarzenia muszą być należycie przygotowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później do działań promocyjnych.

Gdzie urządzać galę firmową?

Jeżeli nie mamy na terenie firmy dużych wnętrz, w których uda się zorganizować galę, trzeba poszukać usług najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich sproszonych gości uroczystości. Istotne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim wystrojem do klasy organizowanej uroczystości. Ekskluzywne gale dla wspólników spółki, w czasie których celebrowane są jej szczególne osiągnięcia, nie powinny odbyć się w byle jakim lokalu. Wskazane jest w takich sytuacjach urządzić imprezę w eleganckim miejscu, które wyraźnie uwydatni prestiż wydarzenia. Natomiast jeśli na event poproszone zostaną osoby nie rezydujące w najbliższym sąsiedztwie sali trzeba postawić na lokal, zlokalizowany obok bogatej bazy hoteli, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij gościom nieskazitelną obsługę

Podczas planowania wydarzenia firmowego nie wolno pominąć tak istotnego elementu, jak zapewnienie zaproszonym gościom zimnych oraz gorących napojów i przekąsek. Idealnym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania profesjonalnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w umówioną lokalizację wybornych dań dla gości, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ustawienie stolików. W trakcie prestiżowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali doskonałej obsługi. Wypada zatem postawić na usługi firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy zaserwują posiłki w zgrabny sposób, jak również zawodowych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smakowite, lecz i idealnie prezentujące się na talerzu dania.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]