Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Organizacja przyjęć - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Gdy ktoś myśli o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, zapewne naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z zabawą weselną. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy zaprasza się grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to także chrzty, zabawy z okazji 18-tych urodzin oraz komunie. Kiedy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, na ogół nie będziemy w stanie zorganizować przyjęcia i przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest wynajęcie pasującego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – warto sięgnąć po pomoc firmy cateringowej

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak np. osiemnastka czy imieniny, , na której bawić się będą głównie dorośli, uczestnikom wypada przygotować nie tylko miejsce, w którym spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z kolei zabawy, w których znaczną część gości mogą małe dzieci, a więc komunie bądź chrzty, poleca się zorganizować w lokalu, który prócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki organizacji maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się zbyt szybko uroczystością i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Dania podawane gościom również powinny być dostosowane do typu imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie opłaca się zatem sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zatroszczy się o smaczne potrawy, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 gości!

Wynajęcie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, lecz rzadko która oferta może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesięcioleci w iście królewskiej atmosferze urządzane są tu komunie, chrzty i – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można podjąć łącznie do 130 osób. A jeśli zabawa zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści nawet ponad 300 gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów świadczy kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia dań, przez ustawienie oraz dekorację stołów, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]