Jaki zakres usług oferuję parking przy lotnisku w Balicach?

Kraków lotnisko parking. Zdobądź więcej informacji.

Szybkość, komfort i możliwość dotarcia nawet w bardzo oddalone zakątki świata – to największe plusy podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły olbrzymią popularność. Podróż, której częścią jest przelot, wiąże się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć wiele kilometrów. Tak daleką trasę najdogodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne komplikacje łączące się z dotarciem do portu lotniczego swoim samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe linie.

Monitorowany parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało rozplanować swoją podróż tak, żeby do lotniska dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. W czasie podróży nie muszą oczywiście zamartwiać się o swój pojazd, gdyż parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, tym samym nie trzeba martwić się, iż po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Parking jest prócz tego w całości utwardzony, co jest wyjątkowo istotne w czasie silnych opadów śniegu bądź deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja wsparcia załogi

Decydując się na skorzystanie z usług oferowanych przez parking strzeżony przy lotnisku możemy spodziewać się także wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest naturalnie sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena wliczona jest w koszt usługi parkowania. Dodatkowo klienci mogą liczyć na asystę personelu parkingu w nagłych przypadkach, jak np. spadek ciśnienia w oponach albo rozładowany akumulator.

Adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]