Oferta producenta zabudów przestrzennych – naczepy, pojazdy specjalne i serwis

Branża transportowa ciągle się rozwija, m.in. na skutek globalizacji, a także otwierania się kolejnych rynków na eksport oraz import. Z tego powodu potrzebuje także coraz to lepszych rozwiązań, zwłaszcza tych koncentrujących się na usprawnieniu procesów przewozu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw permanentnie zmieniającym się wymogom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie – zawsze z surowców wysokiej jakości

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest ekspertem w wytwarzaniu przestrzennych zabudów samochodowych. W ofercie spółki znajduje się produkcja zestawów solo (np. z windą hydrauliczną ułatwiającą załadunek), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowych (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To też producent przyczep i innych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym wojska oraz zespołów specjalnych. Do produkcji stosowane są tylko materiały wysokiej jakości, dostarczane przez renomowanych dostawców. Doświadczenie pozyskane na przestrzeni 3 dekad umożliwia firmie Gniotpol Trailers przygotowanie coraz to nowocześniejszych rozwiązań na światowym poziomie, co potwierdza między innymi powodzenie chronionych patentem zestawów kubaturowych z serii 2504, opracowanych do przewozu niezwykle wymagających ładunków.

Producent zabudów samochodowych – serwis na obszarze krajów UE

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy też wszechstronne usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym oraz stacjonarnym (we własnym zakładzie w mieście Malnia bądź w kilku autoryzowanych punktach). W przypadku usługi mobilnej niezbędne reperacje wykonywane są na obszarze krajów Unii Europejskiej w terminie wskazanym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o komfort klientów, którzy decydują się na serwis samodzielnie. Części zamienne do naczep spółki są zawsze dostępne, co zmniejsza czas wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w dużym stopniu usprawnia to serwis zarówno błahych usterek, jak i przeprowadzenie poważnych napraw.

Źródło fotografii – gniotpol-trailers.com.