Profesjonalne sprzątanie grobów

Na www.pong-malopolska.pl sprawdzisz, komu zlecić sprzątanie grobów Kraków

Wygląd grobów zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często jednak nie znajdujemy chwili, by się nimi zaopiekować – także, kiedy pomniki położone są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że groby muszą pozostać brudne – doskonałym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje opisywana usługa?

Opieka nad grobami zyskuje zainteresowanie

Na taką pomoc stawiają nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo znaleźć także ludzi starszych, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami często oferują również pochodne usługi, takie jak montaż ławeczek lub doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Koszty opieki nad grobami

Stawki, które musimy zapłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju pomocy – gdy wybieramy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 złotych. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma czyściła grób regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że stawki uzależnione są także od wielkości grobów, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]