Sesje coachingowe – odkryj swój pełny potencjał

Szukasz aktualnej oferty sesji coachingowych? Doskonale trafiłeś! Wejdź na janklusak.pl.

Kompletne spożytkowanie własnych możliwości może być niełatwe. Czasem przyczyną kłopotów są przeszkody psychologiczne, kiedy indziej po prostu brakuje nam motywacji. Bez względu na powód, tego typu przeciwności bywają naprawdę uciążliwe i niejednokrotnie hamują rozwój osobisty czy zawodowy. Co najgorsze, przezwyciężenie ich bez pomocy osób trzecich jest często jest niewykonalne lub co najmniej nadzwyczaj trudne. Dlatego warto skorzystać z wiedzy ekspertów. Tym bardziej, że techniki wykorzystywane współcześnie przez coachów w wielu casusach są nadzwyczaj skutecznym instrumentem w pokonywaniu ograniczeń blokujących drogę do osiągnięcia wybranych celów.

Sesje coachingowe. Jak przebiega współpraca z coachem?

Współpraca z coachem zaczyna się od obustronnego poznania się. Na starcie kluczowe jest niewątpliwie uformowanie dwustronnego zaufania oraz specyficznego rodzaju więzi, które są nieodzowne do tego, by osiągnąć zamierzone rezultaty. W czasie pierwszych spotkań – które mogą być prowadzone przez telefon albo za pośrednictwem rozpowszechnionych komunikatorów internetowych – coach pozna również charakter, umiejętności i priorytety swojego klienta, a także omówi z nim plan działania. W czasie współpracy najczęściej odbywa się parę sesji coachingowych, trwających 1,5 godziny. Ostatnia sesja jest z kolei okazją do podsumowania działań oraz sprawdzenia, na ile klient upora się z danymi trudnościami w pojedynkę. To, jakie tematy będą omawiane podczas sesji coachingowych zależy od celów klienta – może to być zwiększenie jego wydajności bądź podwyższenie szeroko rozumianej satysfakcji z życia.

Czy opłaca się skorzystać z coachingu?

Na profesjonalny coaching warto zdecydować się w różnych sytuacjach. Jedną z najważniejszych pobudek przemawiających za zwróceniem się o pomoc coacha, jest dążenie do całkowitego użycia własnego potencjału w celu rozwinięcia kwalifikacji zawodowych bądź personalnych. Coach psycholog potrafi też w zauważalny sposób pomóc nam w podwyższeniu komfortu życia, zwiększając stopień satysfakcji, a także ucząc, w jaki sposób oswajać obawy.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]