Usługi agencji detektywistycznych – nie tylko dla osób prywatnych

Usługi detektywistyczne zyskują w naszym kraju coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, znaleźć cenne informacje na temat pracowników, jak również rodziny. Profesjonalna agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności małżonka, warunków sprawowania pieczy nad dzieckiem lub ustalenie źródeł zarobku. Biura detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru nowych technologii czy prawa, dzięki którym uzyskanie cennych informacji jest zdecydowanie prostsze.

Agencja detektywistyczna – kto często korzysta z jej pomocy?

Do firm detektywistycznych często zgłaszają się osoby chcące dowieść niewierności małżonka i przedstawić je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się także sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne sprawia, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w skuteczny i szybki sposób uzyskać potrzebne dane. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich personel ma także doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w sądzie.