Wynajem apartamentów w Zakopanem – na co zwracać uwagę?

Jednym z najbardziej obleganych miast turystycznych w Polsce jest rzecz jasna Zakopane. Jakie rozrywki czekają tam na przyjezdnych? Jakimi wytycznymi należy się kierować podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Apartamenty w Zakopanem – popularne atrakcje oraz baza noclegowa

Umiejscowione u podnóża najwyższego pasma Karpat Zakopane cieszy się zainteresowaniem zarówno w zimą, jak i latem. Atrakcje znajdą tu różnorodne grupy turystów – osoby zainteresowane skorzystaniem z tras narciarskich, amatorzy wydarzeń sportowych oraz spacerów po górach. Na zlokalizowanej w Zakopanem naturalnej skoczni narciarskiej, tj. Wielkiej Krokwi, przeprowadzane są konkursy, podczas których rywalizują sportowcy z całego świata. Wczasowicze mogą również przejechać się kolejką linowo-terenową „Gubałówka” lub wyruszyć jednym z pieszych szlaków – na przykład do Doliny Kościeliskiej, na Kasprowy Wierch czy wokół Doliny Chochołowskiej. Na co wypada zwrócić uwagę zanim postanowimy o wynajmie apartamentów w Zakopanem? Należałoby najpierw sprawdzić, jakie udogodnienia posiada dane miejsce noclegowe, jak również czy posiada atrakcje dla najmłodszych, takie jak plac zabaw. Nadzwyczaj ważna jest także lokalizacja – wzięciem cieszą się zarówno domki z dala od zgiełku, jak i apartamenty w sąsiedztwie szlaków turystycznych czy w centrum Zakopanego.

Użyj wyszukiwarki, żeby wyszukać najlepsze apartamenty w Zakopanem

Baza noclegowa w Zakopanem jest niesłychanie rozbudowana – w mieście działa wiele noclegów, które sprostają wymaganiom wyjątkowo wybrednych przyjezdnych. Do wyboru są między innymi domki, apartamenty bądź pokoje. Na przybyszy oczekują liczne udogodnienia, dzięki którym urlop w Zakopanem staje się szalenie komfortowy – niektóre domki są wyposażone w palenisko, mają w ofercie dostęp do jacuzzi, a także gwarantują wynajmującym niezbędny sprzęt AGD (lodówkę, zmywarkę, suszarkę do włosów) i RTV (radio, telewizor). Nowocześnie zaaranżowane rezydencje i domki ułatwiają odprężenie się po aktywnie spędzonych godzinach na szlaku. Podejmując decyzję o wynajmie apartamentów trzeba również dowiedzieć się, czy wybrany nocleg posiada miejsca parkingowe oraz – jeśli chcemy wziąć ze sobą psa – czy jest przyjazne dla domowych zwierząt. Obszerny wachlarz ofert udostępniają portale internetowe, które umożliwiają filtrowanie ogłoszeń zgodnie z różnorodnymi kryteriami. Z wykorzystaniem łatwej w obsłudze wyszukiwarki błyskawicznie znajdziemy domek bądź apartament wolny w interesującym nas terminie, który posiada miejsce zabaw dla dzieci, widok na góry i zapewnia parking.

Adres:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]