Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Na serwismeteo.pl dowiesz się, kto oferuje serwis okien PCV Warszawa.

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje profesjonalny serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego typu wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle oddziałują także czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec może także zadbać o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację dodatkowych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]