Zakładasz firmę? Sprawdź leasing bez BIK

Leasing to jeden z najczęściej stosowanych rodzajów umów cywilnoprawnych. Polega na użyczeniu danego przedmiotu przez jedną stronę, za co druga zobowiązana jest płacić określone w kontrakcie raty. Leasing szczególnie chętnie stosowany jest przez przedsiębiorców – dzięki niemu dość mało kosztownie są w stanie nabyć między innymi firmowe auta czy urządzenia. Leasing nie dla wszystkich jest niestety dostępny – wiele instytucji niechętnie podpisuje umowy z przedsiębiorcami, którzy dotąd niezbyt sumiennie spłacali kredyty. Na szczęście dostępne są sposoby, które pozwolą na uniknięcie podobnych trudności.

Leasing bez BIK – co to jest?

W takich sytuacjach idealnym wyjściem na pewno będzie leasing bez BIK. Wprawdzie nie świadczy go wiele banków, jednak po krótkim poszukiwaniu bez problemów znajdziemy kilka propozycji. Tak jesteśmy w stanie sfinansować zakup wszelkiego typu wyposażenia potrzebnego do funkcjonowania firmy – akcesoriów biurowych, urządzeń poligraficznych, wtryskarek czy obrabiarek, a także samochodów.

Najlepszy leasing bez BIK

Wśród propozycji sporo jest takich, które okażą się nie całkiem korzystne – szczególnie, iż instytucje zmagają się z ryzykiem braku spłaty określonych w kontrakcie rat. Z tego powodu wyszukując leasing bez BIK powinniśmy przemyśleć wybór razem z certyfikowanym doradcą finansowym. Dzięki temu unikniemy niemiłych pomyłek i, co za tym idzie, sporych kosztów – powinniśmy wszak wiedzieć, iż wiele ofert wiąże się z obowiązkiem regulowania dużych rat.