Meble kuchenne na wymiar, czy kuchnia modułowa?

Potrzebujesz szczegółowych informacji o kuchni na wymiar? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj na archidom.com.pl.

Kuchnie na indywidualne zlecenie oraz kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne minusy oraz walory, o których piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zlecenie czy modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, które można łatwo zamontować w dowolnym miejscu. Są one idealne dla osób, które potrzebują ekspresowo oraz bez trudności wyposażyć swoją kuchnię. Są jednak na ogół mniej elastyczne aniżeli kuchnie na wymiar i mogą mieć ograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niebanalne wnętrze i konkretne oczekiwania użytkowników znacznie ograniczają zalety kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na zamówienie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów oraz preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na indywidualne zlecenie może być dobrym rozwiązaniem, bo pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o rozmiarze, kształcie oraz wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zlecenie jest także dobrym rozwiązaniem, jeśli pragnie się uzyskać fenomenalny i niepowtarzalny image tego pomieszczenia i doskonale wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, gustownych oraz nowoczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa czy też okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Adres:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]